Zostań naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą i zarządzaniem wynajmu apartamentów w celu zakwaterowania pracowników. 

Nasze usługi obejmują:

  1. Działania marketingowe mające na celu zapewnić jak największe obłożenie apartamentu
  2. Obsługę płatności
  3. Pełną obsługę gości – wydanie kluczy/sporządzenie protokołu odbioru / odbiór kluczy
  4. Przygotowanie apartamentu do użytkowania, tak aby goście czuli, że są dla nas najważniejsi
  5. Kompleksowe sprzątanie po wizycie gości wraz z wymianą pościeli, ręczników itp
  6. Wszystko po to, aby zarówno Państwo jako właściciele lokali, jak i Goście odwiedzający Wasze apartamenty byli w pełni usatysfakcjonowani z naszej obsługi.

Honorarium

Uzależnione jest od efektów naszej pracy, płatne wyłącznie w przypadku pobrania pieniędzy od gości za pobyt w państwa apartamencie.

Obsługa najmu krótkoterminowego

Zarządzanie najmem krótkoterminowym to zajęcie wymagające odpowiednich zasobów, doświadczenia, a przede wszystkim czasu. Część właścicieli mieszkań i apartamentów nie wykorzystuje ich pełnego potencjału z uwagi na brak wiedzy dotyczącej pozyskiwania Klientów czy kulejące działania marketingowe. Dlatego też coraz popularniejszą usługą na rynku nieruchomości jest obsługa najmu krótkoterminowego przez wyspecjalizowaną firmę W.W. CONS-POL. Współpraca z firmą, dla której obsługa apartamentów jest domeną działalności pozwala optymalizować obsadzenie apartamentu i zwiększyć stopę zwrotu z inwestycji.

Korzyści ze współpracy

Decydując się na współpracę z W.W. CONS-POL inwestorzy zyskują rzetelnego partnera biznesowego, któremu mogą powierzyć zarządzanie swoim majątkiem. Rezultatem naszych działań jest przede wszystkim zadbanie o to, by apartament był jak najczęściej zajęty przez gości. Jednocześnie dajemy właścicielom możliwość decydowania o cenach za wynajem, a także zarezerwowania swojej przestrzeni na własny użytek w dowolnej chwili. Zarządzanie apartamentami traktujemy kompleksowo – zajmujemy się wszystkim, począwszy od obsługi rezerwacji i płatności, poprzez wydawanie kluczy i obsługę gości, po sprzątanie i drobne naprawy. W naszym portfolio posiadamy również usługi marketingowe, dzięki którym Państwa nieruchomość będzie przyciągała kolejnych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *